Podmínky ubytování

Jelikož dbáme na to abyste se Vy i další návštěvníci naší chalupy cítili dobře, platí u nás některá pravidla. Děkujeme za jejich dodržení.

Cena zahrnuje: ubytování, energie, vodu, otop, poplatek obci, lůžkoviny, ručníky. Při nástupu složení vratné kauce v hotovosti ve výši 5000Kč na vzniklé škody. Kauce se vrací na účet hosta po úklidu majitelem z důvodů častého skrytí poškozených věcí při předávání chalupy. Při uložení klíčů do trezoru v nepřítomnosti majitele platí stejné podmínky na vrácení kauce. Nástup po 15hod. opuštění nejpozději do 10hod. Při rezervaci se musí složit 50% z ujednané ceny do 7 dnů. Poté bude rezervace potvrzena. Doplatek se hradí 14 dnů před zahájením pobytu. Smlouvy o pronájmu jsou vždy připraveny k podpisu na místě. Zrušení rezervace bez storno poplatku 14 dní před nástupem, méně jak 14 dní propadá rezervační poplatek. Chalupa je nekuřácká, herna a venkovní dětský koutek je na vlastní nebezpečí. Dodržování nočního klidu od 22:00 hod do 07:00 hod. Psi nesmí do postelí a na sedací soupravy, pokud bude zjištěno znečištění či jakékoliv pošození bude z kauce odečteno 2000 Kč. Chalupa se vrací ve stejném stavu jako při převzení od pronajímatele, pokud tak nebude z kauce bude odečteno 2000 Kč.

V letní sezóně pouze týdenní pobyty ( 7 nocí ) - červenec, srpen Ostatní měsíce min. 2 noci

Za chod chalupy během ubytování zodpovídá krátkodobý nájemník (nevhazovat do wc věci které tomu nejsou určené, popel vysypávat do nádoby k tomu určené, nevěšet oděvy a jiné věci na rozpálená krbová kamna, chovat se k věcem jako by byl dotyčný sám u sebe doma).