Vybavení chaty

Podstávková chalupa z druhé poloviny 19.stol. zcela po rekonstrukci, kde byl chalupě navrácen její původní ráz. Její doménou je typické zápraží se starodávnou lavicí.
Interiér domu v zimě vytápěn stejně jako před stoletím dřevem z okolních lesů, které vám bude praskat hned vedle vás v krbových kamnech. Usínat budete za příjemného hučení místního potoka.

Typický ráz chalupy je doplněn krbovými kamny, které jsou samoobslužné a záleží jen na vás jak budete aktivní v přikládání ( jak topíš, tak se ohřeješ ). Pro ty nejmenší je v chalupě herna, která je doplněná o přebalovací pult, cestovní postýlku, vaničku a nočník. Pro drobnou pohodu je infrasauna, z které pozvolně můžete přecházet do vinného sklípku. Ve spodní části chalupy se nachází dřevěnice, která na Vás dýchne atmosférou doby našich předků, kteří tyto části domu považovali za místo, kde se scházela rodina, přátelé, kolemjdoucí....
V této části se nachází kuchyň, plně vybavena snad vším. Obývací pokoj a jídelna s dětskou sedačkou.
V chalupě jsou tři ložnice ( dvojka, trojka plus prcek a nakonec čtyřka ).
Také se zde nacházejí dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou.
Zahrada chalupy Vám nabízí dětské koutek ( pískoviště, klouzačka, houpačka ), Solární sprcha, ohniště, gril, posezení, ruské kuželky a pinpong. Noo a to asi tak vše.

Pro chlapáky: O2 sport, grilík, ruske kuželky, kotlík na guláš, parkovani za branou pro dvě auta, v obci Rybniště možnost sportovního rybolovu;

Pro baby: saunička, sklipek vinný, vybavená kuchyňka, lehátka na relax, solarní sprcha;

Pro prťata: herna, přebalovací pult, vanička, nočnik, dětské hry, venkovní dětský kout, pískovište, venkovni hry, pinpong.

Možný rybolov v nedaleké obci Rybniště: Sportovní rybolov | Obec Rybniště (obecrybniste.cz)